وزرای انرژی ۵ کشور این هفته به تهران می‌آیند

وزرای انرژی ۵ کشور پاکستان، عراق، ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان هفته جاری برای حضور در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی برق ایران به تهران می‌آیند.

وزرای انرژی ۵ کشور پاکستان، عراق، ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان هفته جاری برای حضور در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی برق ایران به تهران می‌آیند.

به گزارش رویداد نفت، بیست‌و‌سومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران، با مشارکت ۴۷۴ شرکت داخلی و ۱۱۰ شرکت خارجی و نخستین جشنواره و فن بازار صنعت برق ایران با حضور ۲۵۹ مرکز علمی و شرکت دانش‌بنیان، ۲۳ آبان‌ماه با حضور وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و شماری از وزیران انرژی دیگر کشورها آغاز به کار می‌کند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز و طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ آبان‌ در فضایی به وسعت ۵۴ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر خواهد بود. وزرای انرژی ۵ کشور پاکستان، عراق، ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان برای حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند و به تهران سفر خواهند کرد.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری کشور در این حوزه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی برپا می‌شود و فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در صنعت برق دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد صنعت برق، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت کنند.

در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران کالاهایی در بخش‌های تولید؛ انتقال؛ توزیع؛ تجهیزات برق فشار قوی، متوسط و ضعیف؛ انواع تابلوهای برق؛ تجهیزات روشنایی؛ تجهیزات هوشمندسازی؛ دیزل ژنراتور و موتورهای الکتریکی؛ باطری و یو پی اس، سیستم‌های ارتینگ و حفاظت کاتدی، ترانسفورماتور، سیم و کابل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و تجهیزات اندازه‌گیری، پیمانکار، مشاور، مراکز علمی تحقیقاتی و پژوهشی، خطوط انتقال نیرو و تجهیزات وابسته، پست‌های فشار قوی متوسط و ضعیف، انرژی‌های تجدیدپذیر و تجهیزات وابسته عرضه شده است.

طبق اعلام وزارت نیرو، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، در جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق نیز پس از بررسی و ارزیابی‌های نهایی، ۴۱۰ محصول از ۲۵۹ شرکت دانش‌بنیان تائید و عرضه شد.

https://roydadnaft.ir/28481کپی شد!