دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول با کارکنان

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول به مناسبت عید نوروز با حضور در واحد‌های مختلف مجتمع شرکت پلیمر آریاساسول با کارکنان شاغل در این واحدها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شرکت پلیمر آریاساسول، محمدرضا حیدرزاده در دیدار نوروزی با کارکنان شاغل در واحدهای مختلف این شرکت ضمن تبریک عید نوروز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان در ماه مبارک رمضان، گفت: همت و تلاش همکاران در سال گذشته تحسین برانگیز است و به همه خدا قوت می‌گویم، بدون شک اگر رکورد و موفقیتی برای آریاساسول در سال ۱۴۰۱ ثبت شد، با همت، تلاش و دستان پرتوان شما عزیزان تحقق یافته است.

مدیرعامل و نایب رئیس شرکت پلیمر آریاساسول، با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) با عنوان “مهار تورم و رشد تولید” گفت: در سال جدید نیز همه ما در آریاساسول در کنار یکدیگر برای تحقق منویات مقام معظم رهبری تلاش خواهیم کرد و رکورد جدیدی در تولید برای سال جاری از خود به جای خواهیم گذاشت.

بر اساس این گزارش حیدرزاده با همراهی مدیران ارشد این شرکت از واحدهای مختلف اداری و فرایندی و پشتیبانی بازدید کرد و از نزدیک در جریان بیشتر چگونگی فرایند تولید و طرح‌های توسعه و بهره‌برداری این شرکت قرار گرفت و از تلاش شبانه‌روزی کارکنان تقدیر کرد.

https://roydadnaft.ir/22577کپی شد!