“عمل به وعده” سرلوحه عملکرد مجتمع گاز پارس جنوبی در سال گذشته

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با تامین پایدار گاز در فصل زمستان سال گذشته و نقش راهبردی در رونق اقتصادی کشور، “عمل به وعده” را در کارنامه درخشان خود نشان دادند.

به گزارش شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شیخ موسی احمدی، نماینده مردم شریف شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه و روز سه شنبه (هشتم فروردین ماه) در نشست مشترک با مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی و مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی بیان کرد: کارکنان این مجموعه با مدیریت بسیار موفق مهندس باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، همه هم و غم خود را در سال گذشته جهت آرامش و آسایش مردم عزیز کشورمان به کار بستند و خوش درخشیدند. 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای گفت: دیدگاه مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی نسبت به حل مسائل و مشکلات در منطقه بسیار روشن و مثبت است و همین تعامل و همکاری باعث شده مسائل متعددی در منطقه حل شود. 

وی به سفر اخیر ریاست محترم جمهوری به استان بوشهر اشاره نمود و تصریح کرد: خوشبختانه در سفر اخیر آیت‌الله رئیسی، به خطه‌ی جنوب استان بوشهر شاهد دستاوردهای بسیار خوبی بودیم و امید داریم با گسترش فضای همدلی و کارگروهی بین تمام مدیران و مسئولان این دستاوردهای ارزشمند تداوم داشته باشد. 

احمدی ادامه داد: باید در کارهای خود رضایتمندی و رفاه مردم را سرلوحه اصلی قرار دهیم، تمام امکانات را در جهت آرامش مردم به کار ببندیم و در سال جدید با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال ” مهار تورم، رشد تولید حرکت کنیم.

https://roydadnaft.ir/22509کپی شد!