نوآوری و خلاقیت در مجتمع گاز پارس جنوبی مسیر رشد اقتصادی کشور را هموار می‌کند

فرماندار شهرستان جم در دیدار با مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی در جایگاهی بسیار مهم از نظر پیشرفت و توسعه قرار دارد و با انجام اقدامات نوآورانه و کارآمد توانسته است مسیر رشد اقتصادی کشور را هموار نماید.

به گزارش شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، سید محمد احمدپور، فرماندار شهرستان جم در دیدار نوروزی با احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و ماه مبارک رمضان گفت: شما مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی درسالی که گذشت با تلاش جهادی خود توانستید عزت و اقتدار کشور را در حوزه تامین گاز پایدار حفظ نمایید و همچنان در این ایام نوروز مشغول انجام ‌وظیفه هستید و لازم می‌دانم سال نو را به شما و به ویژه خانواده‌های شما کارکنان پرتلاش این مجموعه تبریک بگویم.

فرماندار شهرستان جم در ادامه بیان کرد: انتظار داریم در سال جدید با افزایش سطح تعامل و همکاری شرکت‌های اصلی مستقر در منطقه با جامعه‌ی پیرامونی دستاوردهای بسیار خوبی را ثبت نماییم.

احمدپور ادامه داد: مجموعه پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی از توان داخل در حوزه دانش و فناوری در سال گذشته به دستاوردهای بزرگی رسیدند و مطمئن هستم با این روحیه و توانی که دارید سال آینده، موفقیت‌های بیشتر و دستاوردهای بهتری را در این مجتمع عظیم گازی کشور شاهد خواهیم بود.

وی گفت: نگاه بسیار عمیق و دلسوزانه ی مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی به مسائل و مشکلات منطقه می تواند ما را در مسیر رفع مشکلات یاری نماید و این نگاه مثبت را پاس می داریم.

https://roydadnaft.ir/22401کپی شد!