دیدار مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران با تعدادی از مسئولین استان بوشهر

عباس غریبی مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران در نشست هایی جداگانه با آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، آیت اله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم و جزیره خارگ در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شرکت پایانه های نفتی ایران، مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران در این دیدارها ضمن تبریک سال نو و حلول ماه رمضان اظهارداشتند: شرکت پایانه‌های نفتی ایران نقش و ماموریتش کمک به تداوم تولید نفت و گاز کشور است و کلیدی‌ترین وظیفه شرکت پایانه‌های نفتی ایران استمرار جریان صادرات نفت کشور است.

عباس غریبی بیان داشت: این شرکت به عنوان یک سازمان چابک در نوک پیکان صنعت نفت در حوزه‌های مختلف عملیاتی نقش ایفا می‌کند.

مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران ضمن تشکر از نگاه ویژه مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران به این شرکت گفت: پایانه های نفتی ایران با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها و نیروی انسانی توانمند و شایسته خود به موفقیت های بسیاری در زمینه تحقق ماموریت های ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران دست یافته که این امر مرهون تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت است.

عباس غریبی با بیان اینکه علی‌رغم محدودیت‌ها و موانع قانونی با نظر مساعد وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران امکانات و خدمات مناسبی به مردم جزیره خارگ ارایه شده است اظهارداشت: از ابتدای فعالیت صنعت نفت در این منطقه خدمات عام المنفعه بسیاری به مردم شایسته این جزیره از سوی صنعت نفت ارایه شده و تلاش ما نیز همواره بر این است در قالب مسئولیت های اجتماعی، این خدمات استمرار داشته باشند.

وی افزود: خدمت رسانی و حل مشکل ایاب و ذهاب ساکنان جزیره، استقرار اورژانس هوایی، بهسازی و تجهیز مدارس، ارائه خدمات و کمک به اجرای پروژه های توسعه ای سایر ادارات مستقر در جزیره، تعدادی از خدمات ارائه شده از سوی شرکت پایانه های نفتی ایران بوده است.

حضرت آیت الله العظمی حسینی بوشهری و آیت الله صفایی بوشهری نیز ضمن تبریک سال نو اظهارداشتند: مجموعه تلاش هایی که در این شرکت انجام می شود، موجب رونق اقتصادی کشور خواهد شد.

ایشان افزودند: به رغم وجود برخی مشکلات و کارشکنی ها توسط دشمنان نظام، اما با درایت مقام معظم رهبری و مسئولان و تلاشگران صنعت نفت، ملت ایران از تمام موانع عبور خواهد کرد و در نهایت پیروز واقعی، ملت ایران خواهند بود.

عبدالکریم جمیری نیز در این دیدار بیان داشتند: ما نیز در مجلس شورای اسلامی تلاش می کنیم قوانین متناسب باشعار سال برای تسهیل در امر تولید و کنترل تورم تصویب و نظارت جامعتری بر اجرای قوانین خواهیم داشت.

در پایان عباس غریبی ضمن تشکر از عنایات حضرات و نماینده مجلس گفت: در سال پیش رو تلاش خواهیم کرد با حمایت های مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با فعال شدن پروژه های راکد، طراحی و اجرای پروژه های توسعه ای، در راستای شعار سال اقدام نمائیم.

https://roydadnaft.ir/22346کپی شد!