با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پروژه اعلان و اطفاء حریق مخازن خارگ به سرانجام خواهد رسید

در آستانه فرا رسیدن سال نو،مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران از اداره HSE پایانه نفتی خارگ بازدید کرد.

به گزارش شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی اظهار داشت: در سالی که گذشت در حوزه‌ی مسائل ایمنی شرکت فعالیت های خوبی صورت گرفت، ایمن سازی، نصب کولینگ و فومینگ تعدادی از مخازن ذخیره سازی انجام و پیگیر تکمیل بقیه موارد هستیم.

غریبی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته خرید البسه استاندارد کارکنان اچ اس ای برای اولین بار بود که انجام شد.

مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران با مهم دانستن پروژه اعلان واطفاءحریق مخازن پایانه نفتی خارگ، ابراز امیدواری نمود: با نظر مساعد معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، پروژه ای که حدود بیست سال بلاتکلیف بود، در دولت سیزدهم و با اعتبار خوبی که درنظر گرفته شده است به سرانجام خواهد رسید.

عباس غریبی از نیروی انسانی متخصص و متعهد به عنوان ارزشمندترین دارایی سازمان یاد نمود و افزود: اگر نیروی انسانی از نظر دانش نظری و مهارت های عملی ارتقا پیدا کنند و آموزش آنها در اولویت قرار گیرد قطعا بهره وری در سازمان افزایش پیدا می کند.

در این بازدید رییس پایانه نفتی خارگ با اشاره به اهمیت و جایگاه استراتژیک پایانه نفتی خارگ اظهارداشت: با تاسیسات حیاتی و زیرساخت هایی که در این جزیره هست، نگاه به مقوله HSE اهمیت ویژه ای دارد .

سیدمحمدجواد موسوی در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه‌های در دست اقدام در حوزه HSE را ارائه و مشکلات و چالش‌های موجود در انجام پروژه‌ جامع اطفاء حریق مخازن و تاسیسات پایانه نفتی خارگ را بیان کردند.

https://roydadnaft.ir/22183کپی شد!