افزایش ظرفیت پذیرش مسافر فرودگاه خلیج فارس عسلویه در آستانه نوروز

مجید حاجوند، مدیر حمل و نقل و پایانه های سازمان منطقه ویژه پارس و سرپرست فرودگاه خلیج فارس عسلویه از افزایش ظرفیت پذیرش مسافر این فرودگاه در آستانه سال جدید خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس مدیر حمل و نقل و پایانه های سازمان منطقه ویژه پارس از افزایش ظرفیت پذیرش مسافر فرودگاه خلیج فارس عسلویه در آستانه نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.

حاجوند با اعلام این خبر افزود، با جانمایی مجدد دفاتر شرکت های هواپیمایی و خدماتی مستقردر سالن ترمینال فرودگاه و ساماندهی کانترهای موجود، ظرفیت ترمینال این فرودگاه از نظر پذیرش مسافر افزایش یافت.

وی همچنین افزود؛ از ابتدای سال جاری بیش از ۹۰۰ هزار مسافر از فرودگاه خلیج فارس جا به جا شده اند و این فرودگاه پذیرای بیش از ۵ هزار پرواز بوده است و این مهم به همت کارکنان این فرودگاه بدون هیچ حادثه ای صورت پذیرفته است.

حاجوند افزود؛ ظرفیت پیش بینی شده پذیرش مسافر در فرودگاه خلیج فارس ۷۰۰ هزار نفر در سال است و این در حالی است که این فرودگاه بعضا تا ۳ میلیون مسافر در سال پذیرش مسافر دارد.

مدیر حمل و نقل و پایانه های سازمان منطقه ویژه پارس ادامه داد؛ پروژه دیوار حفاظتی فرودگاه خلیج فارس دارد از ماه پیش آغاز شده است که اجرای آن نقش بسیار مهمی در افزایش ایمنی این فرودگاه خواهد داشت.

https://roydadnaft.ir/22139کپی شد!