اعطای نشان عالی مدیر سال صنعت پتروشیمی به مدیرعامل پتروشیمی پردیس

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در هفتمین نشست سراسری نشان عالی مدیر سال به‌عنوان مدیر سال ۱۴۰۱ صنعت پتروشیمی ایران معرفی شد.

به گزارش شرکت پتروشیمی پردیس، در هفتمین نشست سراسری نشان عالی مدیر سال که از سوی وزارت صمت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت نفت، وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش و مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نشان عالی مدیر سال صنعت پتروشیمی به غلامرضا جمشیدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس اهدا شد.

غلامرضا جمشیدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس به‌عنوان نماینده صنعت پتروشیمی کشور در این نشست اظهار کرد: مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی به‌عنوان سرداران جبهه صنعت هستند و به فضل الهی در این جنگ نابرابر اقتصادی سربلند بیرون آمده‌اند.

وی با بیان اینکه این شرکت بزرگ‌ترین تولیدکننده اوره و آمونیاک در خاورمیانه و پنجمین شرکت تولیدکننده این محصول در دنیاست، اعلام کرد: در یک سال اخیر با هم‌افزایی در میان شرکت‌های صنعت اوره کشور و راه‌اندازی کارگروه اوره با مدیریت پتروشیمی پردیس قیمت اوره ایران را به بیش از ۸۰۰ دلار رساندیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس افزود: پتروشیمی پردیس در یک سال اخیر ۱.۳ میلیارد دلار صادرات انجام داده و ۴۰۰ میلیون دلار نیز فروش داخلی داشته است که با مجموع فروش ۱.۷ میلیارد دلار، کل هزینه ساخت پتروشیمی پردیس در یک سال به‌دست آمد.

عضو هیئت مدیره پتروشیمی پردیس با ارائه گزارشی از افزایش صادرات اوره پردیس به کشورهای آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقای جنوبی اذعان کرد: در گذشته مجبور بودیم محصول خود را از طریق ترکیه صادر کنیم، اما امروز با اقتدار محصول خود را با پرچم جمهوری اسلامی به کشورهای آمریکای جنوبی و دیگر کشورها صادر می‌کنیم و ثابت کرده‌ایم که صنعت پتروشیمی کشور تحریم‌پذیر نیست.

جمشیدی با بیان اینکه از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تن اوره تولیدی پردیس، یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن را در اختیار کشاورزان عزیز کشورمان قرار می‌دهیم، یادآور شد: در یک سال گذشته در میان ۶۵ شرکت صنعت پتروشیمی کشور، از لحاظ ارزآوری دومین صادرکننده برتر کشور شدیم و بخش عمده‌ای از ارز مورد نیاز برای مراودات اقتصادی را تأمین کردیم.

هفتمین نشست سراسری نشان عالی مدیر سال روز سه‌شنبه (یکم آذرماه) با حضور مدیران شرکت‌ها و صنایع بزرگ ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

https://roydadnaft.ir/18523کپی شد!