همکاری مجتمع گاز پارس جنوبی با اصحاب رسانه گسترش می‌یابد

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست با مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه کشور، گفت: این مجتمع گازی برای همکاری با جامعه پیرامونی، مطبوعات و رسانه استان بوشهر، همگام و همسو خواهد بود. 

ابوالحسن بی‌باک در نشست با مازیار هوشمند، مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه کشور بیان کرد: با برنامه‌ریزی و رویکرد جدید، سطح همکاری مجتمع گاز پارس جنوبی با مطبوعات، اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال کشور به‌ویژه در استان بوشهر بیش از پیش تقویت می‌شود.

وی ادامه داد: مجتمع گاز پارس جنوبی با تامین ۷۵ درصد از گاز مورد نیاز کشور، به‌ بزرگترین تأمین‌کننده گاز و محصولات جانبی ایران تبدیل شده است، مطبوعات و اصحاب رسانه کشور و در راس آن خبرنگاران استان بوشهر باید در انعکاس و بازتاب شایسته این اقدام‌ها و دستاوردهای مهم با مجتمع گاز پارس جنوبژ هم‌قدم و همسو حرکت کنند.

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی تأکید کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه استان بوشهر جزو زحمتکش‌ترین و نجیب‌ترین اقشار جامعه هستند و ما تلاش می‌کنیم که زمینه فعالیت آنها در حوزه اطلاع‌رسانی و بازتاب اخبار مجتمع هر چه بیشتر تسهیل شود و درب ورودی این مجموعه به روی اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال به‌ویژه در مناطق پیرامونی باز است و دستان صاحبان قلم در سطح کشور و استان بوشهر را به گرمی می‌فشاریم. 

بی‌باک با اشاره به اقدام‌های بینظیر و جهادگونه کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی برای آمادگی تولید مستمر و پایدار گاز و ورود به فصل سرد سال، تصریح کرد: پالایشگاه‌های سیزده‌گانه مجتمع گاز پارس جنوبی آمادگی لازم را برای تولید پایدار گاز و تامین آسایش و آرامش هموطنان رقم زده‌اند و امید داریم اصحاب رسانه و سایت‌های خبری فعال در مناطق پیرامونی پارس جنوبی به‌منظور بازتاب و انعکاس شایسته اخبار مهم و کلیدی این مجتمع گازی فعالیت گسترده‌ای داشته باشند.

وی گفت: روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی برای هماهنگی و به‌روز نگه داشتن اطلاعات تخصصی و افزایش سطح دانش روزآمد و نوآور خبرنگاران، در نظر دارد برنامه‌های آموزشی مختلفی را برای خبرنگاران فعال در شهرستان‌های همجوار مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار کند.

https://roydadnaft.ir/18134کپی شد!