رفع نواقص عمده و اولویت‌دار پالایشگاه‌های پارس جنوبی شتاب می‌گیرد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: رفع نواقص عمده و اولویت‌دار پالایشگاه‌های ۱۳ گانه مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه همفکری، کارگروهی و اقدام‌های نوآورانه شتاب خواهد گرفت.

محمد حسین متجلی، ضمن ارزیابی مثبت از نشست هم‌اندیشی شرکت‌های فعال در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، گفت: رفع نواقص عمده و اولویت‌دار پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی با برنامه‌ریزی دقیق و منظم شتاب خواهد گرفت و این مهم سرلوحه اقدام‌های مهم روزانه و مستمر قرار می‌گیرد.

وی افزود: اکنون فضایی سازنده میان مدیران سه مجموعه مهم پارس جنوبی به‌وجود آمده و اقدام‌های مهم و کلیدی نیز تا حصول نتیجه نهایی و مطلوب با انجام نشست‌های مشترک تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس ادامه داد: نتیجه این نشست‌ها باید در سرنوشت تولید پایدار گاز و محصولات جانبی نقش اساسی داشته باشد و خوشبختانه مدیران و کارکنان با عضویت در یک گروه منظم، پای کار هستند و در مسیر روشن و شفاف به‌سمت جلو گام برمی‌دارند.

متجلی گفت: باید بکوشیم کارهای عقب‌مانده در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی که بر زمین مانده را به کمک یکدیگر به سرانجام برسانیم و خدمت به کشور را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

https://roydadnaft.ir/17710کپی شد!