آمادگی کامل برای افزایش تولید نفت/اوضاع مشتریان نفتی ایران خوب است

۱۴۰۱/۰۷/۱۱ – ۱۴:۲۹

حجت السلام و المسلمین موسی احمدی در ارزیابی خود پیرو تکمیل زیرساخت ها و تجهیزات در زمینه افزایش تولید نفت در کشور بیان کرد:صنعت نفت ما مشکل خاصی در افزایش تولید نفت در پسابرجام ندارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد:آنچه که مدیران صنعت نفت در کمیسیون انرژی مجلس به ما گفته اند و نیز پیرو بازدیدهای که صورت گرفته، آمادگی کاملی برای افزایش تولید نفت در کشور وجود دارد.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:مسئولین تاکید دارند که زیرساخت ها در حوزه نفت به نحوی است که پاسخگوی نیاز کشور و صادرات نفت خواهد بود.

نماینده مردم «جم. کنگان . دیر» در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به شرایط مشتریان نفتی ایران بیان کرد:فعلا اوضاع مشتریان نفتی ایران خوب است و ما در شرایط مطلوبی قرار داریم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته در آینده باید ببینیم کنش ها و واکنش های صورت گرفته و اعمال تحریم های جدید علیه ایران به چه سمت وسویی خواهد رفت.

نائب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ بین روسیه و اوکراین و تاثیرات این موضوع بر بازار نفت،بیان کرد:از این رو همگی این موارد در تولید نفت ما تاثیر گذار است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با این حال توافقات خوبی بین ایران و روسیه برای سیاست گذاری کلی در بحث نفت و گاز وجود دارد.

https://roydadnaft.ir/17281کپی شد!