دیدار شهردار و اعضای شورای شهر جم با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس

شهردار و اعضای شورای شهر جم با حضور در سازمان منطقه ویژه پارس با سخاوت اسدی مدیر عامل این سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

سخاوت اسدی در این دیدار با اشاره به اسکان کارکنان صنعت نفت ،گاز و پتروشیمی در شهر جم به لزوم توسعه برخی زیر ساخت‌ها در این شهر تاکید کرد و گفت: اجرای مسئولیت های اجتماعی یکی از الزامات توسعه است که یکی از نتایج آن اعتماد افکار عمومی و همراهی با اهداف شرکت است و‌ خوشبختانه به تازگی برای جلوگیری از موزای کاری مسئولیت هماهنگی و اجرای طرح‌های این حوزه در پارس جنوبی به سازمان منطقه ویژه پارس واگذار شده است.

وی محدودیت منابع و امکانات، زمان و میزان قدرالسهم اعتبارات سایر نهادها و دستگاه ها در اجرای پروژه‌های مشترک را یکی از چالش‌های مهم پیش روی عمل به مسئولیت های اجتماعی در  هر شرکت دانست و تصریح کرد:هدف ما در سازمان منطقه ویژه پارس ضمن پشتیبانی از تولید در پارس جنوبی ،اجرای صحیح تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت است که این امر جز با همراهی سایر دستگاه‌ها و نهادهای دولتی در عمل به تعهدات محقق نخواهد شد.

رئیس و اعضای شورا شهر جم و شهردار این شهر نیز در این دیدار  با قدردانی از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس برای ساماندهی تیم فوتبال پارس جنوبی جم که رضایت عموم مردم را بدنبال داشته است،در خصوص برخی موضوعات بویژه طرح آبرسانی جم به بحث و تبادل نظر پرداختند.
نشست شورای شهر جم 7
نشست شورای شهر جم 6
نشست شورای شهر جم 5
نشست شورای شهر جم 4
نشست شورای شهر جم 3
نشست شورای شهر جم 2
نشست شورای شهر جم 1

https://roydadnaft.ir/17009کپی شد!