تکذیبیه شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در رابطه با استخدام غیرقانونی شخصی در این شرکت

در پی انتشار خبری با عنوان «استخدام خواهر خانم مسئول دفتر مدیر اشتغال منطقه ویژه عسلویه در پتروشیمی مخازن سبز» در کانال خبری «عسلویه آنلاین»، روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند:

این ادعا که فرد مذکور در خبر، غیر بومی بوده و بدون طی روال اداری در این شرکت استخدام شده کاملا کذب است. ایشان از سال ۸۳ تاکنون ساکن منطقه عسلویه است و دوره ابتدایی را در مدارس چاه‌مبارک و عسلویه، دوره راهنمایی را در عسلویه و دوره دبیرستان را در نخل تقی گذرانده‌ و مدرک کاردانی‌اش را از دانشگاه خلیج فارس بوشهر اخذ کرده است.

پدر فقید ایشان قریب به ۲۰ سال در آموزش و پرورش عسلویه خدمت کرده و مادرشان هم سال‌ها مدیر مدارس در چاه‌مبارک و سهمو شمالى بوده و از سال ۸۵ تاکنون در اداره آموزش و پرورش سمت‌های مختلفی از جمله معاونت آموزشی این اداره را عهده‌دار بوده است. خواهرشان نیز با شماره ملی —-۳۵۶۹۹۵ متولد عسلویه است.

اگر همه این شواهد دال بر بومی بودن یک فرد نباشد، چه چیز دیگری می‌تواند بومی بودن ایشان را اثبات کند؟!
از طرفی ایشان فرزند ایثارگر است و با ارائه گواهی ایثارگری پدر، درخواست استخدام داده است. با توجه به اینکه شرکت مخازن سبز از مجموعه‌های زیر نظر وزارت دفاع بوده و اولویت استخدام در این وزارت با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است، این خانم دعوت به مصاحبه شده و پس از قبولی در مصاحبه و طی روال قانونی اداری به استخدام این شرکت درآمده است.

شایان ذکر است که توجه به محیط پیرامون و جذب افراد بومی همواره یکی از اولویت‌ها و دغدغه‌های شرکت مخازن سبز و مدیرعامل محترم آن بوده کما اینکه آمار ۷۰ درصدی شاغلان بومی در این شرکت که یکی از بالاترین آمار شاغلان بومی در شرکت‌های منطقه است، خود گواهی روشن بر این مدعاست.

روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

https://roydadnaft.ir/15773کپی شد!