بکارگیری ۵۴٩ نفر از نیروهای جویای کار استان بوشهر در کمتر از ١٢٠ روز در پارس جنوبی

جانشین مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس از بکارگیری ۵۴٩ نفر از نیروهای جویای کار استان بوشهر(محیط پیرامونی ) در پروژه های فعال پارس جنوبی خبر داد.

سید محمد علی موسوی با اعلام این خبر گفت:با پیگیری های سیدپیروز موسوی و تشکیل تیمی ویژه در مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس عزم همکاران ما در افزایش بکارگیری نیروهای بومی در پروژه های این منطقه بیش از پیش جزم شده و امیدواریم تا پایان سال شاهد انتشار اخبار خوشی دیگر در حوزه اشتغال جوانان بومی استان بوشهر در این پروژه ها باشیم.

وی تصریح کرد: از میان نیروهای جذب شده طی کمتر از ١٢٠ روز گذشته در پارس جنوب سهم نیروهای جویای کار شهرستان عسلویه ١۴٠ نفر ، شهرستان کنگان ١٠۶ نفر، شهرستانهای دیّر و جم ١١٧ نفر و سایرشهرستانهای استان و محیط پیرامونی ١٨۶ نفر بوده که لیست به تفکیک شهرستانهای جذب شده طبق دستور اقای موسوی (مدیرعامل منطقه ویژه پارس) به نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری ها استان ارسال خواهد شد.

جانشین مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس با اعلام اینکه برنامه ریزی های گسترده جهت بکارگیری نیروهای بومی استان بوشهر طراحی شده است خاطرنشان ساخت: در مدت زمان باقی مانده تا پایان سالجاری ما شاهد انتشار اخبار خوب و موثری دیگر در این حوزه خواهیم بود./کانال خبری پارس جنوبی


https://roydadnaft.ir/957کپی شد!