مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در پی انتقادات گسترده کارکنان مناطق عملیاتی از مدیران منابع انسانی شرکت ها: مدیران منابع انسانی، سرکشی مستمر از مناطق عملیاتی را در دستور کار قرار دهند

در آیین تودیع و معارفه سرپرستان پیشین و جدید مدیریت منابع انسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، به تشریح رویکردهای مورد نیاز به‌منظور مدیریت بهینه منابع انسانی پرداخت و در این زمینه، بر مواردی از جمله حرفه‎ای‌گرایی، قانون‎گرایی، شفافیت عملکرد، صیانت از حقوق کارکنان، مردمداری و تکریم نیروی انسانی، توجه به الزام‌های دولت الکترونیک و تسریع در فرآیندهای کاری تاکید کرد. 

وی در باب قانون‎گرایی و شفافیت عملکرد گفت: مدیران منابع انسانی باید از این حیث در مجموعه خود پیشتاز و الگو باشند.  

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به ضرورت مردمداری و تکریم نیروی انسانی هم تاکید کرد و گفت: این موضوع نیز باید مدنظر همه مدیران به‌ویژه مدیران حوزه منابع انسانی باشد، زیرا مسئولیت ما در ارتباط با سرمایه انسانی تعریف شده است و باید نسبت به آنان پاسخگو باشیم. 

مولایی سرکشی مستمر مدیران منابع انسانی را به مناطق عملیاتی در شرکت‎های تولیدی و توسعه‎ای نیز مورد تاکید قرار داد و افزود: این اقدام فرصت مغتنمی برای مدیران منابع انسانی است تا از نزدیک در جریان مشکلات کارکنان و فرصت‎ها و چالش‎های پیش‎روی سرمایه انسانی قرار گیرند.

متن؛ پیشران توسعه در غرب کارون

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران که در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید منابع انسانی شرکت متن صحبت می‎کرد، از این شرکت به عنوان پیشران توسعه بخش بالادست صنعت نفت در خشکی نام برد و گفت: بار مسئولیت‎‎های این شرکت در خشکی و به‌ویژه در منطقه راهبردی غرب کارون، نشان‎دهنده اهمیت فعالیت‎های متن و به دنبال آن، حاکی از ضرورت اهمیت بذل توجه به سرمایه انسانی این شرکت است. 

مولایی با اشاره به نقش شرکت متن در مدیریت پروژه‎ها و ظرفیت‎سازی داخلی از طریق سفارش کار به شرکت‎های ایرانی، ابراز امیدواری کرد که این شرکت با بهره‎مندی از سرمایه انسانی متخصص و مجربی که در اختیار دارد، در ایفای وظایف تعریف‌شده موفق باشد. 

بر اساس این گزارش، در آیینی که روز دوشنبه در شرکت متن برگزار شد، از تلاش‎های مجتبی خادمی، سرپرست پیشین مدیریت منابع انسانی این شرکت قدردانی و داریوش رضایی به عنوان سرپرست جدید این مدیریت معرفی شد. 

https://roydadnaft.ir/883کپی شد!