فراخوان نخستین جشنواره ادبی شعر «نهال» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای مهر، سعید رنجبریان مدیر فرهنگی هنری منطقه نوزده و رییس فرهنگسرای مهر با اعلام این خبر گفت: جشنواره شعر نهال همزمان با  چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با هدف  ایجاد انگیزه برای شاعرانی که بتازگی قدم  در عرصه ادبی نهاده‌­اند برگزار می‌شود تا شاعران جوانی که تاکنون علی رغم استعداد و توانایی‌­های خود موفق به چاپ آثار خود نشده‌­اند مورد حمایت قرار گیرند. این جشنواره ضمن شناسایی و جذب استعدادهای ادبی و چاپ آثار شاعران برگزیده امکان تبادل اندیشه و تجربه‌­های شاعران جوان را فراهم خواهد ساخت.

رنجبریان در ادامه افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی برگزار می شود، بخش اول؛ بر ای شاعرانی که تاکنون دفتر شعر منتشر نکرده­اند و بخش دوم ویژه  برگزیدگانی است که اشعاری متناسب با اهداف و ارزش­های انقلاب اسلامی ایران از جمله معنویت، ایثار، وحدت و ساده زیستی سروده باشند.

وی گفت: جشنواره شعر نهال با مشارکت، بنیاد شعر وادبیات داستانی ایرانیان و انتشارات نظری برگزار خواهد شد و علاقه مندان تا ۱۸ اردیبهشت ماه سال آینده فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال فرمایند. داوری آثار را حامد عسگری،  ابراهیم اسماعیلی اراضی، غلامرضا طریقی و ارمغان بهداروند از شعرای نام آشنای کشور بر عهده دارند.

رییس فرهنگسرای مهر گفت: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه  ارسال آثار به  جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی mehr.farhangsara.ir  مراجعه کرده و یا با شماره تلفن  ۵۵۰۳۳۹۰۰ تماس حاصل فرمایند.

https://roydadnaft.ir/769کپی شد!