مدیرعامل مستعفی پتروشیمی غدیر: به خاطر رفتار غیرحرفه‌ای مدیران شستا استعفا دادم/ از حضور خواهرزاده‌ام در شرکت دفاع می‌کنم/ با همکاری خواهرزاده‌ام جلوی دزدی‌ها را گرفتیم! ‌

مدیرعامل مستعفی پتروشیمی غدیر از دلایل استعفایش می‌گوید

مدیر عامل شرکت پتروشیمی غدیر تایید کرده است که با استعفای او از مدیریت عاملی این شرکت پتروشیمی موافقت شده و گفت که یکی از دلایل خداحافظی او خستگی از شیوه‌های برخورد درون سیستمی و رفتار غیرحرفه‌ای شستا با پتروشیمی غدیر بوده است.

امین بیانک با بیان اینکه ۲۰ روز قبل استعفای خود را به مدیریت شستا ارایه کرده است گفت که با پذیرش این استعفا در عمل به مدیران شستا اجازه داده شده تا با سلیقه خود مدیرعامل این شرکت موفق پتروشیمی را انتخاب کنند.

به گفته وی، سه سال قبل که سکان مدیریت پتروشیمی غدیر را بر عهده گرفته این شرکت پولی برای پرداخت حقوق کارکنان خود را نداشت و زیر بغل تعدادی از کارکنان شرکت پرونده پیمانکاران بود و هر پیمانکاری در شرکت من آدم داشت!

بیانک با دفاع تمام قد از جذب خواهر زاده خود به عنوان مدیر تدارکات شرکت پتروشیمی غدیر ادعا کرد که با حضور او، جلوی بسیاری از دزدی‌ها و تخلفات در پتروشیمی غدیر گرفته شد!

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر تاکید کرده که در زمان مدیریت او بر این شرکت هیچ تخلفی صورت نگرفته است و ادامه داد که در سه سال گذشته فقط یک مورد فروش ارز با صرافی شستا صورت گرفته و هیچ همکاری ارزی با صرافی آمیت کیش وجود نداشته و طرح مواردی اینچنینی، دادن اطلاعات غلط به سیستم است.

به گفته وی، پتروشیمی غدیر برای سال مالی ۹۷ سود ۴۲ میلیارد تومانی در نظر گرفته بود که در ۹ ماهه امسال میزان سود محقق شده این شرکت از رقم ۱۰۰ میلیارد تومان عبور کرده است.

https://roydadnaft.ir/751کپی شد!