پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت آغاز دهه فجر

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس به نقل از سایت شرکت ملی نفت ایران، در پیام مسعود کرباسیان آمده است:

«دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که صفحه زرینی را در تاریخ حیات آدمی گشودند و فریاد خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‎انداز کردند. این روزها یادآور اراده و عزم ملت ایران در مسیر تحقق فرداهایی بهتر و یکدلی و همراهی همیشگی در جهت خواست عمومی و پایش و مراقبت دائمی از دستاوردهای انقلاب است. اینک در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، لازم است تلاش مضاعفی در مسیر حمایت از این دستاوردها و تحقق اهداف متعالی انقلاب انجام دهیم.

بدون شک دستاوردهای سترگ شرکت ملی نفت ایران در ۴۰ سال گذشته که با تاسیس شرکت ملی حفاری ایران و خودکفایی همه‌جانبه در این رشته زیربنایی آغاز شد و با اکتشاف ۶۵ میدان نفتی و گازی، افزایش ۲۰ برابری تولید میعانات گازی و هشت برابری تولید گاز غنی، اکتشاف و بهره‎برداری از میدان‌های مشترک غرب کارون و پارس جنوبی، توجه به ساخت داخل و استقلال و خودکفایی در انجام فعالیت‎های بالادستی صنایع نفت و گاز، همزمان با ادای دین در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی و توسعه و آبادانی مناطق نفت‎خیز کشور ادامه یافت، نام نیکی از توانمندی صنعت نفت کشور را تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در اذهان جامعه بشری به یادگار خواهد گذاشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، چهلمین سالگرد بهار انقلاب و یوم‌الله دهه فجر را به ملت قهرمان ایران به ویژه کارکنان ارجمند شرکت ملی نفت ایران  تبریک عرض می‎نمایم.

امید است که در سایه الطاف الهی، ایران عزیزمان با عبور از تمامی دشواری‎ها، به جایگاه رفیعی که شایسته و درخور ظرفیت‎ها و توانمندی‎های آن است، دست یابد.»

https://roydadnaft.ir/547کپی شد!