فروریختن ساختمانی در ترکیه یک کشته برجاگذاشت


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/petrolpr/public_html/wp-content/themes/WPnio_Framework/content.php on line 96

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/petrolpr/public_html/wp-content/themes/WPnio_Framework/functions.php on line 5120

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، تلویزیون ان.تی.وی ترکیه گزارش داد: چهار نفر دیگر هنوز زیر آوار هستند و هنوز مشخص نیست که این ساختمان مسکونی به چه دلیلی فروریخته است.
«علی یرلیکایا» استاندار استانبول گفت که این ساختمان ۴۳ ساکن ثبت شده داشته و ۳ طبقه بالای آن به صورت غیرقانونی ساخته شده و همچنین یک کارگاه نساجی در طبق اول این ساختمان به صورت غیرقانونی فعالیت داشته است.
خبرگزاری دولتی آناتولی نیز گزارش کرد که رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه وزیران کشور و محیط زیست را برای بازدید از این ساختمان به محل حادثه فرستاده است.
رئیس سازمان مدیریت حوادث و فوریت های ترکیه اعلام کرد که نیروهای این سازمان برای آواربرداری و نجات قربانیان اعزام شده اند و احتمال دارد از استان های همجوار نیز درخواست کمک شود.

https://roydadnaft.ir/499کپی شد!