بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به‌مناسبت یوم‌الله ۱۲ بهمن

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت یوم‌الله ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی به میهن، تاکید کرد همگی، همدل و همراه با تأسی ولایتمدارانه از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) از این نصرت ویژه الهی محافظت کنیم.

متن بیانیه جبهه مردمی به شرح زیر است:

۱۲ بهمن و ورود مقتدرانه و باشکوه فرزند برومند ایران اسلامی و بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی، امام خمینی(رحمت‌الله علیه)، طلیعه حقیقی و قطعی طلوع خورشید انقلاب اسلامی را به مردم آزاده ایران نوید داد و انواع توطئه‌ها و نقشه‌های طاغوتیان و اعوان و انصارشان را خنثی و آخرین امید ایشان را نقش بر آب کرد.

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلاورزنان و بزرگ‌مردان انقلابی بهمن ۱۳۵۷ و پاسداشت یاد و نام امام(رحمت‌الله علیه) و شهیدان خونین‌کفن، طلوع دل‌انگیز چهلمین فجر انقلاب را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) و مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی تبریک می‌گوید.

امید است، همگی، همدل و همراه با تأسی ولایتمدارانه از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) از این نصرت ویژه الهی محافظت کنیم و با تقویت روحیه انقلابی، وحدت و بیداری و تلاش مضاعف و تکیه بر توانایی‌های داخلی به راه افتخارآمیز خود تا نایل شدن به اهداف غایی انقلاب اسلامی در همه زمینه‌های معنوی و مادی ادامه دهیم. ان‌شاءالله.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

https://roydadnaft.ir/380کپی شد!