تمدید گواهینامه های استاندارد مدیریتی شرکت پایانه های نفتی ایران

مجید حسینی کنگانی رئیس مهندسی سیستم ها و بهره وری شرکت پایانه های نفتی ایران از موفقیت این شرکت در تمدید گواهینامه های استاندارد مدیریتی از شرکت SGS IRAN خبر داد.

شرکت پایانه های نفتی ایران موفق به تمدید گواهینامه های استاندارد مدیریتی از شرکت SGS IRAN شد.

به گزارش رویداد نفت به نقل از شرکت پایانه های نفتی ایران، رئیس مهندسی سیستم ها و بهره وری گفت: شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان آخرین حلقه از زنجیره تولید انرژی کشور و ویترین شرکت ملی نفت ایران در مواجهه با نمایندگان مشتریان خارجی خود را ملزم به رعایت همه استاندارد های داخلی و بین المللی می داند.

مجید حسینی کنگانی افزود: تمدید و اخذ گواهینامه های لازم در دستور کار قرار گرفت و ممیزی گواهینامه ها در خرداد و به مدت پنج روز با حضور کارشناسان شرکت SGS IRAN انجام شد.

وی افزود: این ممیزی در خرداد ماه در ستاد تهران و مناطق عملیاتی پایانه نفتی خارگ و پایانه میعانات گازی پارس جنوبی به مدت ۵ روز برای تجدید گواهینامه های ( مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2015 ) و ( مدیریت زیست محیطی ISO 14001 : 2015 ) و (نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE MS و اخذ گواهینامه ( مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 45001 : 2018 ) انجام شد.

جلسه اختتامیه با حضور مدیران، روسای ادارات و تیم ممیزی در سالن اجتماعات ارشاد پایانه نفتی خارگ برگزار و پس از بررسی گزارش تیم ممیزی از بخش های مختلف شرکت، گواهینامه های استانداردهای ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵، ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ و HSE MS ISO 45001 : 2018 برای مدت ۱ سال تمدید شد.

https://roydadnaft.ir/31804کپی شد!
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.