نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات در عسلویه راه اندازی می‌شود

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: احداث نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات استان بوشهر در شهرستان عسلویه در ایستگاه آخر قرار دارد و به زودی راه‌اندازی می شود.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: احداث نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات استان بوشهر در شهرستان عسلویه در ایستگاه آخر قرار دارد و به زودی راه‌اندازی می شود.

به گزارش رویداد نفت، «مهدی صفوی» اظهار کرد: ایجاد یک مرکز مشترک کسب وکار بین تولیدکنندگان استان با شرکت های مستقردر شهرستان عسلویه جهت معرفی و تبادل اطلاعات مورد نیاز جهت تامین نیازمندیهای مصرفی منطقه عسلویه در دست اقدام است.

وی با اشاره به پیگیری‌ها جهت تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم افزود: با اجرایی شدن کامل نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات استان بوشهر در شهرستان عسلویه می توان بخشی زیادی از مشکلات بازار تولیدکنندگان را مرتفع و رونق اقتصادی واقعی در سطح استان بوجود آورد.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: کلیه واحد های صنعتی فعال استان می توانند در این نمایشگاه دائمی، محصولات تولیدی خود را عرضه و از این فرصت استثنایی جهت رونق بیشتر کسب و کار خود استفاده کنند.

صفوی ادامه داد: پیگیری جهت ایجاد یک مرکز تجاری ایران و هند در بوشهر توسط بخش خصوصی به منظور رونق تجاری و بازرگانی بیشتر در این استان از جمله دستورکارهای مهم این جلسه بود.

وی اضافه کرد: پیش بینی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی صادراتی در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر در شهریور ماه سالجاری از دیگر موضوعات این جلسه بود که می تواند یک فرصت ارزشمند برای رونق گرفتن بیشتر واحدهای تولیدی استان را فراهم آورد.

https://roydadnaft.ir/31488کپی شد!
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.