بانک ها در صنعت پتروشیمی سرمایه گذاری می کنند؟

بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و سیدمحمد مهدی احمدی، مدیرعامل بانک شهر در محل هلدینگ تاپیکو با یکدیگر دیدار و درباره زمینه های مختلف همکاری مشترک گفت وگو کردند.

بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و سیدمحمد مهدی احمدی، مدیرعامل بانک شهر در محل هلدینگ تاپیکو با یکدیگر دیدار و درباره زمینه های مختلف همکاری مشترک گفت وگو کردند.

به گزارش رویداد نفت به نقل از شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپ نیوز)، در این جلسه صمیمانه، طرفین ضمن بیان ظرفیت ها و زمینه های کاری توافق نمودند، فهرست همکاری‌های مشترک توسط معاونان تاپیکو و بانک شهر تهیه و در آینده ای نزدیک توسط مدیران عامل ۲ مجموعه امضا شود.

افقهی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در این دیدار، بانک شهر را از جمله بانک‌های بسیار فعال در حوزه نفت و گاز عنوان کرد و گفت: این بانک سرمایه گذاری محوری خود را به درستی در مهمترین حوزه مزیت دار کشور، یعنی نفت و گاز و پتروشیمی در دستور کار قرار داده است. برهمین اساس، تاپیکو از این سیاست کلان مدیران ارشد بانک شهر در راستای توسعه پروژه های نفتی و پتروشیمی استقبال می کند.

افقهی تصریح کرد: تامین مالی و سرمایه گذاری در بازارهای صادراتی جدید، حوزه بالادستی نفت و گاز و پروژه های دارای بازدهی مناسب از جمله محورهایی هستند که بانک شهر در همکاری مشترک با تاپیکو می تواند در دستور کار خود قرار دهد.

در این دیدار دکتر سید محمد مهدی احمدی، مدیرعامل بانک شهر با بیان اقدامات و فعالیت های گسترده بانک شهر در حوزه سرمایه گذاری و تامین مالی نفت، گاز و پتروشیمی در کشور به تشریح روشهای نوین مشارکت بانک شهر به ویژه در حوزه تجارت محصولات پتروشیمی پرداخت و با ابراز خرسندی از گستردگی زمینه های همکاری با هلدینگ تاپیکو ابراز امیدواری کرد با حضور دکتر افقهی در راس این هلدینگ بزرگ، از این پس شاهد تعامل بیشترو نزدیکتر بین شرکت‌های تابعه تاپیکو و بانک شهر باشیم.

https://roydadnaft.ir/30990کپی شد!
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.