کسب رتبه نخست پالایشگاه گاز ایلام در حوزه پژوهش و فناوری

رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام از کسب رتبه نخست این واحد در بین شرکت های پالایش گاز کشور خبرداد و گفت: کسب این رتبه بواسطه عملکرد پژوهشی این واحد در زمینه های مختلف در طول سال بوده است.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام از کسب رتبه نخست این واحد در بین شرکت های پالایش گاز کشور خبرداد و گفت: کسب این رتبه بواسطه عملکرد پژوهشی این واحد در زمینه های مختلف در طول سال بوده است.

به گزارش رویداد نفت به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محسن خزلی افزود: درصد بودجه پژوهشی جذب شده، تعداد پروژه های پژوهشی تجاری سازی، ارتباط و حمایت از شرکتهای دانش بنیان، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی با دانشگاه ها و مراکز علمی، حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و غیره از جمله شاخص های ارزیابی کسب این رتبه بوده است.

وی با بیان اینکه کسب این مهم نشان از تلاش، تفکر نوآورانه و تعهد شرکت در حوزه پژوهش و فناوری دارد، اظهارداشت: پالایشگاه گاز ایلام در طول سال های گذشته تاکنون توانسته است با برنامه ریزی صحیح، هدفگذاری، شناسایی نیازهای فناورانه در حوزه های مختلف و با ارائه راهکارهای مبتکرانه و بهبود فرایندها، در حوزه پژوهش و فناوری پیشرو باشد و با تکیه بر نقش برجسته همکاران در توسعه فناوری های نوین، ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات، و ایجاد تغییرات اثر بخش در شرکت و صنعت گام بردارد.

خزلی تصریح کرد: جذب ۷۸ درصدی بودجه، مدیریت و اجرای ۱۰ پروژه پژوهشی، حمایت از ۱۳ پایان نامه تحصیلات تکمیلی، عقد ۱۰ تفاهم نامه همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی، شناسایی ۶ عنوان ساخت بار اول، تدوین نقشه راه و کتابچه نیازهای فناورانه مشتمل بر ۱۵۱ عنوان، تدوین نقشه راه نانوفناوری و غیره از اقدامات شاخص این واحد در سال گذشته بوده است.

گفتنی است گردهمایی سالانه پژوهشی شرکت های پالایش گاز با حضور نمایندگان مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیریت پژوهش و فناوری، رؤسا و کارشناسان پژوهش و فناوری شرکت های پالایش گاز در محل مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز در آبان ماه سال جاری برگزار که در این گردهمایی نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد شرکت ها در میزان تحقق شاخص های عملکردی مورد ارزیابی قرار گرفت و واحد پژوهش و فناوری این شرکت موفق به کسب رتبه اول عمکرد پژوهشی شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام

https://roydadnaft.ir/28489کپی شد!