با هدف عمل به تکالیف قانون هوای پاک و با اتکا به توان داخلی

قرارداد ارتقای کیفی نفت کوره تولیدی پالایشگاه‌های لاوان و کرمانشاه امضا شد

قرارداد ارتقای کیفی نفت‌کوره تولیدی پالایشگاه‌های نفت لاوان و کرمانشاه با استفاده از ظرفیت دانش فنی شرکت‌های دانش‌بنیان امضا شد.

قرارداد ارتقای کیفی نفت‌کوره تولیدی پالایشگاه‌های نفت لاوان و کرمانشاه با استفاده از ظرفیت دانش فنی شرکت‌های دانش‌بنیان امضا شد.

به گزارش رویداد نفت، آئین رسمی امضای قرارداد ارتقای کیفی نفت کوره تولیدی پالایشگاه‌های نفت لاوان و کرمانشاه بعدازظهر امروز (دوشنبه، ۱۵ آبان‌ماه) با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، جمعی از مدیران پالایشگاهی و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.

براساس این دو قرارداد که میان شرکت پالایش نفت لاوان و شرکت اکسیر نوین فرآیندآسیا و شرکت پالایش نفت کرمانشاه و شرکت آذر انرژی تبریز با هدف ارتقای کیفی نفت کوره تولیدی این دو پالایشگاه به امضا رسید، میزان گوگرد نفت کوره تولیدی در این دو پالایشگاه به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهد یافت که این موضوع نقش مهمی در کاهش آلاینده‌های محیط زیستی و ارتقای شاخص‌های کیفی فرآورده‌های نفتی پالایشگاه‌های نفت کشور ایفا خواهد کرد.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و وزارت نفت با اجرای طرح‌های توسعه کیفی پالایشگاهی و با اجرای پروژه‌های ارتقای کیفی نفت کوره پالایشگاه‌های کشور برای نخستین بار با اتکا به توان داخلی و با همکاری و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، گام مهمی در جهت ارتقای شاخص‌هخای زیست‌محیطی و عمل به تعهدها و قوانین هوای پاک اجرا کرده است.

https://roydadnaft.ir/28341کپی شد!