نتایج آزمون استخدامی وزارت نفت چرا اعلام نمی‌شود؟

حدود دو ماه از موعد اعلامی وزارت نفت برای اعلام نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه گذشته است، ولی همچنان داوطلبان منتظر اعلام نتایج هستند.

حدود دو ماه از موعد اعلامی وزارت نفت برای اعلام نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه گذشته است، ولی همچنان داوطلبان منتظر اعلام نتایج هستند.

به گزارش رویداد نفت به نقل از فارس، جمعی از مخاطبان این خبرگزاری با ثبت سوژه‌ای با عنوان «نتایج آزمون وزارت نفت را سریع‌تر اعلام کنید» در سامانه «فارس من» خواستار پیگیری این موضوع شده و در تاریخ ۲۹ مهر سال جاری نوشته‌اند: «حدود یک ماه از موعد اعلامی وزارت نفت برای اعلام نتایج آزمون گذشته است ولی همچنان داوطلبان منتظر اعلام نتایج هستند».

ماجرا از این قرار است که وزارت نفت در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال جاری، اقدام به برگزاری آزمون کتبی جهت استخدام کرده و قریب به چهار ماه از اعلام نتایج کتبی (۲۴ تیر) و دو ماه از اتمام مصاحبه تخصصی آزمون (۱۴ شهریور) گذشته‌ است‌.

در شرایطی‌که نتایج آزمون‌هایی که در زمان مشابه آزمون وزارت نفت (آزمون بانک ملی، آموزش و پرورش در مقطع ابتدایی و دبیری) برگزار شده بود، همگی اعلام شده و تکمیل ظرفیت نیز صورت گرفته، اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت نفت در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

سردبیر سوژه فارس من عنوان کرد: داوطلبان آزمون وزارت نفت به طور روزانه با واحد مرکز آزمون منابع انسانی وزارت نفت در تماس بوده و متاسفانه با پاسخ‌های متناقض مواجه شده‌اند که منجر به بلاتکلیفی و از دست دادن، دیگر فرصت‌های شغلی می‌شود.

وی افزود: لذا خواهشمند هستیم که با توجه به ثبت مطالبه داوطلبان این آزمون در «فارس من» با عنوان «نتایج آزمون وزارت نفت را سریع‌تر اعلام کنید»، پیگیری لازم از منابع انسانی وزارت نفت انجام شود و تاریخ دقیق اعلام نتایج را در رسانه وزینتان اعلام فرمایید.

خبرگزاری فارس وعده داده است که این موضوع را از مسوولان وزارت نفت پیگیری خواهد کرد.

https://roydadnaft.ir/28335کپی شد!