۲۰ هزار میلیارد ریال عوارض آلایندگی از وزارت نفت به خوزستان پرداخت می‌شود

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: ۲۰ هزار میلیارد ریال از محل عوارض آلایندگی از حساب وزارت نفت برای خوزستان به زودی پرداخت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رویداد نفت، مجتبی یوسفی روز پنجشنبه در گردهمایی دهیاران شهرستان اهواز در محل استانداری خوزستان بیان کرد: علاوه بر این مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار از محل عوارض آلایندگی به خوزستان اختصاص یافته که آماده توزیع است.

وی گفت: اقداماتی خوبی در سال های اخیر برای توسعه روستایی انجام شده که از آن جمله می توان به افزایش سهم سه درصدی به چهار درصدی اعتبار دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، توزیع قیر رایگان در روستاها و افزایش هزینه سرانه گاز برای گازرسانی به مناطق دور افتاده و روستاهای کوچک اشاره کرد.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه ادامه داد: گله مندی روستاییان در حوزه اجرای طرح هادی به حق است، اصلاحاتی در این خصوص در حال انجام است که اختیارات دستگاه هایی همچون دهیاران و بنیاد مسکن بیشتر شود تا محدوده طرح هادی و توسعه روستایی بیشتری شود و روستاییان شاهد پیشرفت و بهبود زندگی در روستا باشند.

نماینده دیگر مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه درمجلس شورای اسلامی در ادامه این همایش بیان کرد: تغییر فرماندار اهواز در بازه‌های زمانی کوتاه باعث شده تا در انجام بسیاری امور و پروژه‌ها در استان با مشکلاتی مواجه شویم.

شبیب جویجری گفت: مدیریت کلان در اهواز باید با ثبات باشد و کمتر دستخوش تغییرات شود چراکه مدیریت با ثبات یکی از راه های حل مشکلات شهرستان اهواز است.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمایندگان انجام دهنده کار نیستند، بلکه رابط بین مردم و دستگاه های اجرایی هستند و مسائل و مشکلات را پیگیری می کنند.

برای هر کاری باید هدفگذاری و زمان‌بندی انجام و لوازم و ابزار کار آن فراهم شود.

جویجری افزود: شناسایی مشکلات و موضوع محور کردن جلسات برای رفع هر چه زودتر مسائل و مشکلات شهرستان مهم است.

https://roydadnaft.ir/25971کپی شد!