سرمایه‌گذاری ۱۷۰ میلیارد تومانی وزارت نفت در خط انتقال آب سیراف – جم در استان بوشهر

فرماندار شهرستان جم با اشاره به تسریع در راه‌اندازی خط آبرسانی سیراف به جم گفت: ۱۷۰ میلیارد تومان در خط انتقال آب سیراف به جم توسط نفت از محل اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش پایگاه خبری رویداد نفت، سید محمد احمدپور ظهر امروز در نشست مشترک روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه با اشاره به اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی صنایع و شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی، اظهار داشت: اعتبارات این حوزه نقش مهمی در تسریع طرح‌ها و پروژه‌های مختلف از جمله آبرسانی داشته به گونه‌ای که ۲۱۵ میلیارد تومان در خط انتقال آب سد شهید آذرپیک سر چشمه تأمین شده است.

وی به طرح آبرسانی سیراف به جم پرداخت و با بیان اینکه فاز نخست این طرح در آستانه تکمیل و بهره‌برداری است افزود: ۱۷۰ میلیارد تومان در خط انتقال آب سیراف به جم توسط نفت سرمایه‌گذاری شده که این اعتبار نقش مهمی در تسریع این پروژه مهم داشته است.

فرماندار شهرستان جم با اشاره به طرح توسعه مراکز درمانی در شهرستان جم خاطرنشان کرد: در طرح توسعه بیمارستان توحید شهرستان جم ۱۸۷ میلیارد تومان از محل مسئولیت‌های اجتماعی پیش‌بینی شده که برگزاری مناقصه این طرح رو به تکمیل است.

وی بیان کرد: در همین راستا ظرفیت پذیرش بیمار در بخش اورژانس، اتاق عمل و زایشگاه بیمارستان توحید ۲ برابر فعلی می‌شود، ضمن اینکه بخش‌های پشتیبانی نیز افزایش پیدا خواهند کرد.

احمدپور با بیان اینکه در حوزه‌های درمانی با اعتبارات مسئولیت‌ها اجتماعی شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان توحید جم راه‌اندازی شد، گفت: بخش‌های مراقبت‌های ویژه، سی تی اسکن، دیالیز، رادیوگرافی دندان، سنگ‌شکن کلیه، جراحی آب مروارید چشم با استفاده از تخصیص اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های یاد شده در بیمارستان توحید جم فعال شد.

وی اضافه کرد: سال گذشته ۵ پزشک فوق تخصص جذب بیمارستان توحید جم شد و در حال حاضر در این بیمارستان فعالیت می‌کنند.

https://roydadnaft.ir/24474کپی شد!