شرکت نفت گچساران ۲۳۰ فعالیت اجرایی در قالب مسئولیت های اجتماعی انجام داد

مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران افزود: ۲۳۰ فعالیت اجرایی در چارچوب مسئولیت‌های اجتماعی از سوی اداره ترابری این شرکت از سال گذشته تاکنون در این شهرستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری رویداد نفت، ابوالحسن غلامی افزود: ساخت جاده گلزار شهید طیب روستای موگر شهر سوق، بازگشایی جاده روستای امامزاده علی(ع)، بازگشایی و تمیزکاری اطراف جاده و محوطه امامزاده بی‌بی‌حکیمه(س)، بازگشایی جاده عشایری سد چمشیر، بازگشایی و لایروبی کانال شهری مقابل مجموعه ورزشی پدخندق و کوی طالقانی از مهمترین اقدامات انجام گرفته در این مدت است.

وی بیان کرد: واحد ماشین‌آلات ترابری نفت و گاز گچساران در این مدت ۱۸ هزار و ۲۸۵ ساعت کارکرد در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی خدمت‌رسانی داشته است.

غلامی با بیان اینکه ترابری نفت یکی از پرکاربردترین ادارات در پیشبرد اهداف و امورات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران است، گفت: اداره ترابری شرکت بهره‌برداری نفت گچساران و گاز گچساران در چارچوب مسئولیت‌های اجتماعی فعالیت‌هایی در همکاری با دیگر ادارات و نهادهای خارج از وظایف محوله درون‌سازمانی، انجام داده است.

وی ابراز کرد: ادارات ماشین‌آلات، اتوبوسرانی و ترابری سنگین از واحدهای مهم و کاربردی ترابری نفت است که نقش مهم و تاثیرگذاری چه در حوزه سازمانی چه در خارج از سازمان دارند.

مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران افزود: واحد ترابری سنگین شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نیز اقدامات زیادی در خصوص همکاری با مردم و نهادهای خارج از سازمان داشته است.

غلامی اظهار کرد: ترابری سنگین ۳۶۳ عملیات در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در روستاهای چهار استان کهگیلویه وبویراحمد از جمله بوشهر،فارس، خوزستان وچهارمحال و بختیاری در این مدت انجام شد.

مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: ۲۷۸ طرح عمرانی اداره خدمات مهندسی شرکت نفت گچساران در ۲ سال گذشته در این شهرستان انجام داد.

وی ابراز کرد: این طرح ها در زمینه بهسازی کانال‌های هدایت آب‌های فصلی ، هدایت آب‌های سطحی و کانالهای آب نواحی مختلف شرکت نفت ، تعمیرات اساسی و راه اندازی ساختمان تاسیسات صنعتی، منازل سازمانی و کارگری، نصب و تجهیز سیستم آبیاری قطره‌ای در داخل و خارج از ناحیه نفت گچساران، تکمیل زمین چمن ورزشگاه شهدای نفت، بهسازی و تعویض است.

غلامی افزود: همچنین در این مدت سه هزار و ۴۹۸ جلد کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خریداری و به کتابخانه‌های این شرکت اضافه شده است.

وی تعداد کتابخانه های این شرکت را هفت باب اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۳۴ هزار جلد کتاب‌ در کتابخانه‌های شرکت نفت و گاز گچساران موجود است.

https://roydadnaft.ir/24295کپی شد!