انتصاب یک چهره جوان، بومی و انقلابی استان بوشهر در گزینش عسلویه/ با حکم مجید امیدی شهرکی، عباس اسدی به عنوان عضو جدید هسته گزینش عسلویه منصوب شد

با حکم مجید امیدی شهرکی دستیار وزیر نفت و دبیر هیأت مرکزی گزینش، عباس اسدی به عنوان عضو جدید هسته گزینش عسلویه منصوب شد.

آیین معارفه عضو جدید هسته گزینش عسلویه با حضور آقای دکتر اکبری و آقای شاکر همدمان رییس هسته گزینش عسلویه و عده ای از مدیران ارشد سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

بر این اساس،آقای عباس اسدی با حفظ سمتِ رییس بازرسی سازمان منطقه ویژه پارس به عنوان عضو جدید هسته گزینش عسلویه معرفی شد.

در حکم ایشان آمده است:

جناب آقای عباس اسدی

با سلام

با عنایت به موافقت هیأت عالی گزینش بدینوسیله جنابعالی را از تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ به مدت یک سال به عضویت هسته گزینش عسلویه منصوب می نمایم.

امید است با همکاری سایر اعضا محترم آن هسته در اجرای قانون گزینش به ویژه وظایف مقرر در ماده ۱۰ آن در گزینش افراد صالح و شایسته خدمت در نظام جمهوری اسلامی، موفق و مؤید باشید.

یکی دیگر از اعضای هسته گزینش نیز در این جلسه ضمن تبریک این انتصاب؛ عباس اسدی را یکی از نیروهای بومی، جوان، انقلابی و حزب الهی و متخصص برشمرد وگفت:یکی از ویژگی های آقای اسدی شناخت خوب ایشان نسبت به سازمان،منطقه عسلویه و استان بوشهر است و انشالله در این جایگاه موفق تر عمل خواهد کرد.

این جلسه با اهدای حکم انتصاب آقای عباس اسدی پایان پذیرفت.

عباس اسدی از نیروهای با سابقه صنعت نفت،جوان و بومی استان بوشهر است که پیشتر با حکم مهندس اسدی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان رئیس بازرسی این سازمان منصوب شده بود.

https://roydadnaft.ir/24261کپی شد!