انتصاب فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

با حکمی از سوی سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار عبدالرضا عابد به عنوان فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) منصوب شد.

ببه گزارش قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)؛ آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.

در این مراسم با حکم فرمانده کل سپاه سردار سرتیپ پاسدار عبدالرضا عابد به عنوان فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)  معرفی شد و از خدمات و تلاش های ارزنده سردار سرتیپ پاسدار سید حسین هوش السادات فرمانده پیشین قرارگاه در مدت تصدی این سمت نیز تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است سردار عابد در دوران دفاع مقدس فرماندهی لشگر ۲۲ بیت المقدس کردستان و فرماندهی یگانهای مهندسی سپاه را در کارنامه خود دارد و پس از آن در سنوات مختلف در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سمت‌هایی همچون فرماندهی قرارگاه، فرماندهی قرب کربلا و نیز مدیر عامل هلدینگ تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی خدمت کرده است.

https://roydadnaft.ir/23565کپی شد!