شرکت ملی حفاری ایران نقش اساسی در فرایند تولید نفت وگاز بر عهده دارد

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: شرکت ملی حفاری ایران نقش اساسی در فرایند تولید نفت و گاز بر عهده دارد . 

به گزارش شرکت ملی حفاری ایران، دکتر حمید رضا گلپایگانی در نخستین جلسه صبحگاهی عملیات در سال جدید، افزود: در این ارتباط و در راستای تحقق شعار سال ، می بایست توجه ویژه ای به بخش های عملیات، خدمات فنی، مهندسی و پشتیبانی داشته و از همه ظرفیت های منابع انسانی متخصص و کار آمد و تجهیزات و امکانات به نحو مطلوب استفاده به عمل آید. 

وی با اشاره به افزایش بهره وری به میزان ۲۰ درصد در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل از آن و حفاری و تکمیل ۹۹ حلقه چاه های نفت و گاز توسعه ای، تعمیری و اکتشافی، گفت: تلاش جهاد گونه مدیران، رؤسا ، مسئولان و کارکنان تلاشگر این شرکت در سالی که گذشت قابل تقدیر و ستودنی است.

گلپایگانی ضمن ارج نهادن به کار و همت مضاعف مجموعه کارکنان شرکت در همه بخش ها اعم از عملیات، ستاد، خدمات و پشتیبانی به طور ویژه از زحمات ارزشمند ، اجرای بهینه و مطلوب وظایف محوله و مدیریت مدبّرانه آقای مسعود افشار معاون مدیرعامل در عملیات حفاری و مجموعه تحت سرپرستی این معاونت قدردانی به عمل آورد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه در سال جدید انتظار می رود در موضوع بازسازی و نوسازی ناوگان، کاهش انتظارات، چابکی سازمان و رشد بهره وری و افزایش راندمان کار شاهد تحول قابل توجهی باشیم ، اظهار کرد: بی تردید رشد و بالندگی این شرکت ره آوردی است که توسط،سختکوشانی که نام و افتخارشان با صنعت حفاری گره خورده حاصل گردیده است. 

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران بار دیگر سال نو را به کارکنان شرکت و خانواده های آنان شادباش و برای همکاران و همه خدمتگزاران در عرصه صنعت حفاری کشور آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون نمود.  

https://roydadnaft.ir/22433کپی شد!