اهمیت تامین معیشت کارگران همزمان با پیشرفت پروژه‌ها

مدیرعامل گروه پتروپارس در بازدید از پروژه‌های در دست اجرا، آخرین وضعیت پروژه‌ها و نحوه فعالیت شرکت‌های پیمانکار در ایام نوروز را بررسی و بر ضرورت پیشرفت پروژه‌ها همزمان با توجه شرکت‌های پیمانکار به معیشت کارگران و پرداخت حقوق معوقه آن‌ها تاکید کرد.

به گزارش گروه پتروپارس، فرخ علیخانی در بازدید از میدان مشترک آزادگان جنوبی که با محوریت بررسی چگونگی فعالیت شرکت‌های پیمانکار در پروژه‌های پیمانکاری عمومی (GC) فاز اول میدان آزادگان جنوبی و احداث واحد فرآورش مرکزی میدان آزادگان جنوبی (CTEP) انجام شد، ضمن بررسی آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه‌ها و تبریک سال جدید، از تلاش‌های پیمانکاران و به ویژه زحمات کارگران در سال گذشته قدردانی کرد.

وی پس از بازدید از بخش‌های مختلف پروژه‌های گروه در میدان مشترک آزادگان جنوبی و گفت‌وگو با مدیران شرکت‌های پیمانکار و بررسی برنامه این شرکت‌ها جهت فعالیت در ایام نوروز گفت: تداوم پیشرفت پروژه‌ها به دلیل آن که علاوه بر تحقق تعهدات شرکت‌های پیمانکار، موجب رشد اقتصادی و افزایش درآمد ملی کشور می‌شود، برای گروه پتروپارس اهمیت دارد.

مدیرعامل گروه پتروپارس بر ضرورت توجه شرکت‌های پیمانکار به لزوم پیشرفت پروژه همزمان با توجه ویژه به معیشت کارگران و پرداخت حقوق معوقه ایشان تاکید کرد و افزود: با توجه به پرداخت صورت وضعیت‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های پیمانکار، انتظار می‌رود پیمانکاران نیز به پرداخت حقوق معوقه و تقویت روحیه کارگران اهتمام داشته و در ایام تعطیلات نوروز با هدف جلوگیری از کاهش فعالیت‌ها و در نتیجه تاخیر در تحقق سنگ نشانه‌ها، با ظرفیت کامل و با جدیت فعالیت خود را ادامه دهند.

علیخانی با اشاره به اهمیت رسیدگی به امور کارگران در پروژه‌ها بیان کرد: خوشبختانه با اهتمام همه مدیران پروژه‌ها و پشتیبانی مدیران ستادی گروه و همچنین مدیران عامل شرکت‌های تابعه، حقوق تمامی نیروهای پیمانکار در پروژه‌های هشت‌گانه پتروپارس تا قبل عید پرداخت شده است.

وی همچنین در ادامه بازدید نوروزی مدیران ارشد گروه پتروپارس از پروژه‌ها و تاکید بر ضرورت توجه به وضعیت معیشتی و حقوقی نیروی انسانی شاغل در پروژه‌ها مهندس سعیدی، مدیرعامل پتروپارس ایران نیز در بازدید از پروژه پتروشیمی دهدشت، در جلساتی که با کارفرما و پیمانکار برگزار کرد، آخرین وضعیت پیشرفت پروژه و برنامه شرکت‌های پیمانکار در ایام نوروز و سال آینده را مورد بررسی قرار داد.  

برنامه بازدید نوروزی مدیرعامل گروه پتروپارس و مدیران عامل شرکت‌های تابعه از سایر پروژه‌های گروه در روزهای آینده ادامه خواهد یافت.

گروه پتروپارس با دو قرارداد پیمانکاری عمومی (GC) فاز اول میدان آزادگان جنوبی» و «احداث واحد فرآورش مرکزی میدان آزادگان جنوبی (CTEP) در میدان مشترک نفتی آزادگان جنوبی و ساخت، نصب و راه‌اندازی واحد پلی اتیلن سنگین در پروژه پتروشیمی دهدشت حضور فعال دارد.

https://roydadnaft.ir/22289کپی شد!