تکالیف قانونی در زمینه تأمین و توزیع سوخت به همت کارکنان صنعت پالایش اجرا شد

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در پیام نوروزی خود، از زحمات کارکنان و کارگران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در عمل به تکالیف قانونی ابلاغی در حوزه زنجیره تامین و توزیع نفت خام و فرآورده در سال ۱۴۰۱ قدردانی کرد.

در پیام جلیل سالاری به مناسبت نوروز آمده است:

«گردش روزها و سال‌ها و به دنبال آن، انقضای اوراق تقویم، شاهدی است بر سپری شدن فرصت‌هایی که پروردگار متعال در هیأت روزها، هفته‌ها و سال‌ها پیش روی بشر نهاده تا انسان آزموده، دیگر بار بخت خویش را برای تقرب و کمال بیازماید. نیل به کمالات در عمل به فضیلت‌هایی است که انسان‌ها در انتخاب‌های پیش روی خود آن را تحقق می‌بخشند.

بهار فصل تازگی و نوزایی طبیعت است؛ آغاز این فصل سرآغاز رویش‌هاست. این‌جانب به میمنت تقارن ایام «عید سعید نوروز» با ایام «ماه مبارک رمضان» ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و سلامتی روزافزون در ماه ضیافت الهی، فرارسیدن سال نو و عید سعید باستانی را به همکاران ساعی، ایثارگر و سخت‌کوش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و خانواده معظم ایشان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. همچنین ۲۹ اسفند ماه «روز ملی شدن صنعت نفت» سال‌روز بهار اقتصادی سیاسی ایران اسلامی را گرامی می‌داریم که به‌واسطه آن، حاکمیت و مالکیت سرمایه‌های عظیم نفت و گاز کشور از سیطره استعمارگر پیر خارج گشته و به ملت بزرگ ایران بازگشت.

در سال مزین به نام «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» این شرکت با سرلوحه قراردادن راهبردهای داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران (مدظله‌العالی)، موفق به عمل به تکالیف قانونی ابلاغی در حوزه‌های تخصصی زنجیره تأمین و توزیع نفت خام و فرآورده‌های نفتی در سطح کشور و منطقه گردید. این مهم میسر نمی‌شد مگر با اتکا به قوه لایزال الهی و علم و اندیشه و سخت‌کوشی‌های کارکنان و کارگران این شرکت در صنعت پالایش و پخش در سطح کشور و نیز در عرصه‌های فراسرزمینی در اقصی نقاط جهان.

رجای واثق دارم در سال نو و با عنایات حضرت امام عصر (عج)، آینده‌ای سرشار از کامیابی و تندرستی و وفاق و اتحاد ملی و موفقیت‌های بیش از پیش در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی در جای جای ایران اسلامی طنین‌انداز شود. ان‌شاالله.»

https://roydadnaft.ir/22269کپی شد!