اهدا نشان مدیر نمونه جهادی کشور به مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

در آئین نهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور که با حضور ریاست قوه قضائیه، مقامات کشوری و لشکری و فعالان حوزه‌های اقتصادی، علمی و نظامی در مرکز همایش‌های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از محمود امین نژاد به دلیل توانمندی‌ها و تلاش‌های ارزشمند مدیریتی در حوزه صنعت نفت به عنوان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ تجلیل به عمل آمد.

محمود امین‌نژاد به عنوان یکی از چهار سخنران اصلی همایش با تاکید بر اینکه مدیریت جهادی میراث و امانتی ارزشمند از دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: امروز هم وظیفه همه فعالان این عرصه تبیین ابعاد مختلف و انتقال این جریان مدیریتی به نسل‌های بعد خواهد بود.

مدیر عامل بیدبلند خلیج‌فارس، ادامه داد: در میدان عمل با قوانین زمان صلح امکان فعالیت‌های جهادی و متهورانه در شرایط سخت اقتصادی ممکن نبوده و می‌بایست با نگاهی کارشناسی قوانین متناسب با نیازهای دوران سخت تحریم و فشارهای اقتصادی برای پیشبرد امور وضع شود.

امین نژاد در ادامه گفت: گفتمان مدیریت جهادی ایرانی که ریشه آن در آموزه‌ها و تاکیدات دین مبین اسلام است، ظرفیت آن را دارد که به عنوان الگوی جدید مدیریتی در دنیا معرفی شود.

وی در جمع‌بندی صحبت‌های خود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت به این نکته اشاره کرد که مدیریت جهادی نیازمند عزم و حمایتی جهادی است تا مدیران در بستر اعتماد و پشتیبانی مجموعه‌های حاکمیتی و تسهیل‌گر با درایت و شجاعت بیشتر دستاوردهای درخشان و چشم گیری‌تری برای اعتلای نام کشور خلق کنند.

در پایان این همایش محمود امین نژاد نشان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ را از دست ریاست قوه قضاییه دریافت کرد.

روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

https://roydadnaft.ir/22087کپی شد!