نشست مشترک هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی نفت و پتروشیمی خارک برگزار شد

نشست مشترک اعضای هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت و مدیران شرکت پتروشیمی خارک با هدف بررسی برنامه‌های این شرکت برگزار شد.

بر اساس این گزارش، نشست مشترک اعضای هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت و مدیران ارشد شرکت پتروشیمی خارک با حضور عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌ها و بهمن بهزادی، مدیرعامل پتروشیمی خارک، روز دوشنبه (۲۲ اسفندماه) برگزار شد.

در این نشست، مدیرعامل شرکت پتروشیمی خارک و مدیران بخش‌های مختلف شرکت یادشده، وضع تولید، طرح‌های توسعه‌ای متانول و تحلیل بازار، درآمد عملیاتی، نرخ فروش محصولات، مصارف در مقایسه با بودجه مصوب، سبد سرمایه‌گذاری، آخرین اقدامات انجام‌شده در زمینه وصول مطالبات و روند توسعه شرکت را تشریح کردند. 

وضع تولید و چشم‌انداز اقتصادی برای طرح‌های در حال اجرا، محور گزارش و گفتگوهای انجام شده بود. افزون بر محورهای تولید و توسعه، تأکید بر حوزه حسابرسی، کمیسیون معاملات، کارگروه ریسک، نوسازی تجهیزات، استمرار اهتمام برای وصول مطالبات و تأمین خوراک، موردتوجه بیشتر و تأکید هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت قرار گرفت.  

هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در فصلی نو از برنامه «پایش» شرکت‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری با دعوت از مدیران شرکت‌های تابعه و وابسته، گزارش‌های آن‌ها را دریافت می‌کند. 

گروه اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت، در سطحی دیگر از پایش شرکت‌ها، برنامه بازدیدهای میدانی را در حال اجرا دارد؛ همچنین شرکت‌ها در ۲ گروه «تولیدی» و «پروژه‌های در دست اجرا»، ماهانه در شوراهای تولید و پروژه‌ها، آخرین میزان تولید و روند توسعه‌ی یکایک طرح و پروژه‌ها را ارائه می‌کنند. 

https://roydadnaft.ir/22045کپی شد!