اهدای ۷۷ سری جهیزیه به زوج‌های جوان شهرستان‌های جنوبی بوشهر توسط پتروشیمی جم

پتروشیمی جم در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، ۷۷ سری کامل جهیزیه با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال به زوج‌های جوان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر اهدا کرد.

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل پتروشیمی جم روز سه‌شنبه در آیین اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان اظهار کرد: پتروشیمی جم به عنوان بزرگ‌ترین الفین ایران، جز اولین شرکت‌هایی است که در منطقه عسلویه به بهره‌برداری رسید و خوشبختانه توانسته بخشی از مشکلات اقتصادی و ارزی کشور را برطرف کند.

وی افزود: این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین بنگاه اقتصادی متعلق به صندوق بازنشستگی زیرمجموعه وزارت کار و یکی از شرکت‌های مطرح در سطح منطقه عسلویه همانگونه که در بحث تولید شاگرد اول منطقه است در مباحث اقتصادی و منابع ارزی کشور نیز رسالت دارد که در سودآوری و توسعه نقش ایفا کند.

عبدالرحیم قنبریان تصریح کرد: اولین بار و آخرین بار نیست که این مجموعه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی ورود کرده و خود را موظف به خدمت می‌داند.

وی ادامه داد: سعی کرده‌ایم همواره انجام اقدامات مسئولانه در قبال جامعه و محیط زیست و توجه متوازن به حقوق اجتماعی و انتظارات ذی‌نفعان را در تاسیس مراکز و پروژه‌های عمرانی سرلوحه خود قرار دهیم و این کار نیز صرفاً برای این بوده که بدانیم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی کارهای زیادی می‌توان انجام داد و به عنوان جبران خدمت و خسارات وارد شده از سوی صنعت است.

مدیرعامل پتروشیمی جم یادآور شد: واقعیت این است که در منطقه عسلویه به عنوان قطب اقتصادی که بیشترین ارز کشور را تامین می‌کند نباید شاهد فقر باشیم، من وظیفه خود می‌دانم هر جا که لازم باشد جبران خدمت کرده و در کمک به منطقه تاثیرگذار باشیم تا نه تنها در اقتصاد و تولید بلکه در عمران و رفاه منطقه نیز بتوانیم کمک کنیم، امیدوارم این سنت نیک هر ساله اجرا شود و خواهش من از همکارانم در دیگر شرکت‌ها این است که ادامه‌دهنده این راه باشند.

قنبریان با بیان اهمیت تسهیل امر ازدواج جوانان و کمک برای آغاز زندگی مشترک ایشان، عنوان کرد: پتروشیمی جم پیش از این نیز در حوزه‌های مختلف آموزش، بهداشت و درمان، اشتغال و کارآفرینی و محیط زیست اقداماتی همچون توزیع تبلت ویژه دانش‌آموزان کم‌بضاعت، اهدای ۱۳ هزار جلد کتاب به مدارس شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر، اهدای بسته‌های معیشتی به مددجویان کمیته امداد، بورسیه تحصیلی ویژه دانشجویان نخبه بومی، تامین دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان عسلویه، خرید کیت تشخیص و مواد مصرفی مقابله با کرونا انجام داده است.

وی ادامه داد: هر سری جهیزیه‌ اهدایی به زوج‌های جوان توسط پتروشیمی جم شامل ۷۷ قلم کالای اساسی از جمله یخچال و فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون، فرش، جاروبرقی و… است که از اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی شرکت پتروشیمی جم خریداری شده است.

مدیرعامل پتروشیمی جم عنوان کرد: در جهت حمایت و تقویت تولید داخلی تمامی لوازم خانگی از محصولات با کیفیت ساخت ایران و به‌ منظور نهادینه‌کردن فرهنگ ازدواج آسان در جامعه و به‌ خصوص در بین مددجویان خریداری و توزیع شده‌اند.

https://roydadnaft.ir/21881کپی شد!