عملکرد درخشان شرکت پایانه‌های نفتی ایران در دوران تحریم

سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، نوسازی تأسیسات و زیرساخت‌های حیاتی، توجه به سرمایه‌های انسانی، پشتیبانی از مناطق عملیاتی و تقویت ستاد مهم‌ترین اولویت‌های کاری شرکت دانست.

به گزارش شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس غریبی، در نشستی با حضور مدیران، رؤسا و کارشناسان با تبریک فرا رسیدن چهل‌وچهارمین بهار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و ایام‌الله فرخنده دهه فجر گفت: دهه مبارک فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام و تجلی شکوهمند حماسه عظیم ملت ایران است، این ایام یادآور اراده پولادین مردمی بود که با توکل به خدای متعال و روحیه ایثار و شهادت‌طلبی، استقلال‌طلبی و عدم وابستگی توانستند نظام ظلم و ستم و استبداد را در هم شکسته و آزادی، عدالت و استقلال مردم را به‌عنوان آرمان انقلاب اسلامی به‌منصه ظهور برسانند.

وی ادامه داد: به‌عنوان یک شرکت فنی و عملیاتی، فعالیتی را در صنعت نفت انجام می‌دهیم که بسیار فنی و تخصصی است و نقش مهمی در اقتصاد و تداوم بالندگی اقتصاد کشور دارد.

سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: شرکت پایانه‌های نفتی ایران در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور قرار دارد و همکاران در شرایط تحریمی هم‌اکنون، خوش درخشیده‌اند و مأموریت اصلی شرکت را که دریافت، ذخیره‌سازی، اندازه‌گیری، صادرات نفت‌خام و میعانات گازی کشور است در گستره خلیج‌فارس و دریای عمان به‌صورت جهادی، با رعایت استانداردها، سلامت و ایمن انجام می‌دهند.

غریبی تصریح کرد: در مجموعه ستادی و مناطق عملیاتی مأموریتمان را با تمام توان انجام می‌دهیم و تقویت ستاد که پشتیبان و موتور محرکه خوبی برای مناطق عملیاتی به‌شمار می‌رود، یکی از اولویت‌ها است.

وی افزود: توجه به نیروهای انسانی رسمی، قراردادی، پیمانکاری و … به‌عنوان مهم‌ترین ارزش سازمان و رفع نواقص و تقویت کمّی و کیفی ساختار سازمانی شرکت یکی دیگر از اولویت‌های ما است.

سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران تأکید کرد: حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در جزیره خارک مصوبه‌های خوبی در مباحث عملیاتی شرکت، همچنین مسئولیت‌های اجتماعی داشت که می‌تواند چراغ راهی برای ما باشد و بی‌شک در ادامه با حمایت‌هایی که ستاد شرکت ملی نفت خواهند داشت به بهبود شرایط بسیار امیدوار هستیم.

https://roydadnaft.ir/20664کپی شد!