ایده های خلاق ،موضوع نخستین فراخوان در حوزه پایداری و مسئولیت های اجتماعی در منطقه ویژه اقتصادی پارس

نخستین فراخوان جذب ایده های خلاق در حوزه های مسئولیت های اجتماعی در منطقه ویژه اقتصادی پارس منتشر شد.

مشاور و نماینده تام الاختیار سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در مسئولیت اجتماعی ضمن اعلام این خبر گفت : این فراخوان با هدف جذب ایده های برتر در حوزه های مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منتشر میگردد و امید است با دریافت ایده های کاربردی و خلاقانه ،گامی اساسی در بهبود سیاست های اجتماعی وزارت نفت در مناطق پیرامونی پارس جنوبی برداشته شود.

عبدالمجید حیاتی ابراز داشت: پذیرش و درک درست از وضعیت اجتماعی و نیازهای موجود در مناطق صنعتی ، سیاست ها را برای تجمیع فعالیت شرکت های مختلف در سطح منطقه ویژه ،هدفمند و موثر تر خواهد ساخت.

ایشان همچنین با اشاره به موضوعات عنوان شده در فراخوان خاطر نشان کرد : یکپارچگی اقدامات ،مسئولیت های اجتماعی در ابعاد انسانی ،کاهش آلایندگی های صنعتی و محیط زیست پاک ، تهیه و تولید نرم افزار در عرصه فرایند و گزارش دهی همچنین آموزش و توانمندسازی پایداری کسب و کار و رضایتمندی ذینفعان از جمله محورهای این فراخوان می‌باشند .

حیاتی یادآور شد : صاحبان ایده فرصت دارند تا پایان دی ماه سال جاری طرح‌های خود را در قالب متن به صورت Pdf یا Word به نشانی csr@pseez.ir یا همچنین به نشانی www.pseez.ir ارسال نمایند.

آقای حیاتی همچنین در خصوص انتخاب ایده های برتر تاکید کرد: به طرح هایی که بتواند با هزینه کمتر مخاطبین بیشتری را در بر بگیرد جوایزی اختصاص خواهد یافت.

https://roydadnaft.ir/19493کپی شد!