تولید ۲هزار تن پوشش لوله های انتقال نفت و گاز

یک شرکت دانش بنیان در قالب یک قرارداد دوهزارتن پوشش نانویی لوله های انتقال نفت، گاز پتروشیمی، آب و …را به تولید می رساند.

فرامرز باریکانی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تولید کننده پوشش‌های نانویی در حاشیه مراسم‌انعقاد قرارداد در جمع خبرنگاران گفت: در این شرکت، تولید محصولات مبتنی بر نانوذرات و بومی سازی تکنولوژی‌های جدید را در پیش گرفته ایم.

وی با بیان اینکه یکی از محصولات جدید که نانو نقش مهمی در ارتقا کیفیت و رسیدن به مشخصات فنی مورد نظر ایفا می‌کند رنگ مخصوص لوله‌های انتقال نفت، گاز، میعانات، پتروشیمی و آب است، افزود: تا پیش از اینها چنین رنگی وارداتی بوده ولی اکنون توسط این شرکت به تولید می‌رسد.

باریکانی ادامه داد: ما توانستیم این محصولات را به تولید برسانیم و نظرات فنی بخش‌های مختلف بالا دستی نفت و گاز و پتروشیمی را جلب کنیم.

وی خاطر نشان کرد: به همین دلیل موفق شدیم در پروژه‌های بزرگ وارد شویم و تجاری سازی کنیم و امروز هم قراردادی برای این منظور به امضا برسانیم.

مدیر شرکت ادامه داد: در راستای توسعه بازار این محصولات جدید با یکی از شرکت‌های مصرف کننده بزرگ، قراردادی منعقد کردیم تا بازار فروش این محصول را ارتقا دهیم.

وی با اشاره به جزئیات این قرارداد گفت: بر اساس این قرارداد دوهزار تن پوشش لوله‌های انتقال به تولید می‌رسد و مبلغ این قرار داد حدود ۱۰ میلیون دلار است.

https://roydadnaft.ir/17265کپی شد!