مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشکده نفت محمودآباد گشایش یافت

مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشکده نفت محمودآباد به‌منظور حمایت‌های لازم برای ایده‌های فناور به‌منظور حل مشکلات و موانع صنعت نفت راه‌اندازی شد.

به گزارش دانشکده نفت محمودآباد، آیین گشایش مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشکده نفت محمودآباد یکشنبه (۲۳ مردادماه) با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، فرماندار و امام جمعه و جمعی از مسئولان اداری استان مازندران و مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری افتتاح شد.

صادق صفارزاده، رئیس دانشکده نفت محمودآباد در این آیین اظهار کرد: تلاش و فعالیت بیشتر به‌منظور حمایت از نوآوری و کارآفرینی یک ضرورت است و ما آماده پذیرش ایده‌ها و طرح‌های فناور محور با کمک دانشگاه صنعت نفت و سیستم بانکی منطقه هستیم.

کریم سلحشور، رئیس دانشگاه صنعت نفت نیز در این آیین با بیان مأموریت‌گرا بودن دانشگاه و توجه ویژه به کارآفرینی و ورود به نسل سوم دانشگاه‌ها بر ضرورت توجه و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد و گفت: باید همه دانشکده‌ها، مرکز نوآوری داشته باشند و اعضای هیئت علمی دانشگاه و دانشجو درگیر نوآوری و کار آفرینی باشند.

مصطفی بغدادی، مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی هم گفت: این صندوق آماده همکاری با مراکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه صنعت نفت است.

مرکز نوآوری و فناوری دانشکده نفت محمودآباد با هدف شتاب‌دهی ایده‌ها به سمت کارآفرینی و سرانجام تبدیل شدن به شرکت‌های دانش‌بنیان تشکیل شده است و عمده مخاطبان این مرکز، متخصصان و صاحبان ایده و کارآفرینان هستند.

https://roydadnaft.ir/16323کپی شد!