انتخاب نمایندگان کارگری در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد

رئیس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از انتخاب نمایندگان کارگری در این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، محسن ادیبی روز پنجشنبه (۲۳ تیرماه ۱۴۰۱) با اشاره به اعلام نتایج برگزاری دومین دوره انتخابات نمایندگی کارگری این سازمان که روز گذشته برگزار شد اظهارداشت: در چارچوب مسئولیت واحد امواداری( روابط کار و مددکار اجتماعی ) این سازمان، فرآیند برگزاری انتخابات و جمع آوری برگه های رای از طریق ۲ صندوق ثابت و سیار ویژه نیروهای کارگری انجام شد.

وی با بیان اینکه از بین پنج نفر داوطلب نمایندگی، ۲ نفر از کارکنان پیمانکاری این سازمان موفق به کسب حداکثر آرا شدند گفت: “عیسی سروری سرمیدان” و “یوسف عدالت دوست” برای مدت چهار سال به عنوان نمایندگان کارگری سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی انتخاب شدند.

ادیبی با بیان اینکه تعداد نیروهای پیمانکاری در این مجموعه (سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی) ۶۲۳ نفر است گفت: انتخاب نمایندگان کارگری این سازمان با مشارکت حداکثری کارکنان بخش های پیمانکاری و با نظارت واحدهای بازرسی، کار و خدمات اشتغال، حراست و اداری و روابط عمومی همراه بود این اقدام را می توان در راستای توجه هر چه بیشتر این سازمان با هدف رفع کاهش مشکلات، پیگیری مطالبات و تحقق خواسته‌های صنفی کارگران دانست.

وی با بیان اینکه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به عنوان کارفرمای این تعداد نیروی پیمانکار (۶۲۳ نفر) محسوب می شود گفت: با انتخاب نمایندگان کارگری، ارتباطات بهتری بین کارفرما و نیروی انسانی موجود در منطقه فراهم خواهد شد.

رئیس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی یادآورشد: نمایندگان کارگری می توانند در نشست های کاری مشترک با کارفرمای اصلی مشارکت داشته باشند تا از این طریق به موضوعات و مطالبات نیروهای انسانی به شکل بهتری رسیدگی گردد.

https://roydadnaft.ir/15779کپی شد!