رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران: افزایش بودجه ورزشی کارکنان صنعت نفت در حال پیگیری است

رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران گفت: افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، همکاری برای استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری می‌کند.

به گزارش شرکت پایانه‌های نفتی ایران، هادی افشار دوشنبه ( ۱۳ تیرماه) پس از بازدید از پایانه نفتی خارک، در نشست با رؤسا، کارکنان و مربیان امور ورزش این پایانه اظهار کرد: رکن پیشرفت هر جامعه‌ای منابع انسانی است و اگر منابع انسانی در شرایطی خوب زندگی کند و سلامت روح و جسم داشته باشد سبب بالا رفتن کارکرد اجتماعی‌اش می‌شود که سرانجام این سلامتی به بالا رفتن کارکرد تولید و کار منتج می‌شود.

وی با بیان اینکه تلاش شما مسئولان و مربیان ورزشی در پایانه نفتی خارک جزو افتخارات صنعت نفت است، تصریح کرد: کار کردن در محیط‌های عملیاتی واقعاً عشق می‌خواهد و کار کردن در گرما و دوری از خانواده و رطوبت غیر از بیان عشق به ورزش و خدمت به خانواده‌ها واژه دیگری نمی‌شود برای آن تعریف کرد.

رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران تأکید کرد: افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، تعامل در جهت استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که از سوی امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری و انجام می‌شود.

مراد مرادی، رئیس امور ورزش پایانه نفتی خارک در جریان بازدید میدانی از مجموعه‌های ورزشی پایانه نفتی خارک گزارشی از زیرساخت‌ها، تجهیزات، امکانات و مشکلاتی که در حوزه ورزش صنعت نفت در جزیره خارک وجود دارد، ارائه کرد.

https://roydadnaft.ir/15593کپی شد!