سرپرست هسته گزینش عسلویه معارفه شد

در جلسه‌ای با حضور سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس و اسماعیل عسگریان، دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت، امیر حسین سوخته‌زاده به عنوان سرپرست هسته گزینش عسلویه معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در این جلسه گفت؛ حساسیت منطقه پارس جنوبی از نظر راهبردی می‌طلبد که گزینش کارکنان در این منطقه همراه با نگاه ویژه و تخصصی باشد و همچنین این اطمینان حاصل شود که کلیه کارکنان در این منطقه استاتژیک از نظر صلاحیت بررسی گزینشی شده باشند.

وی ادامه داد؛ با توجه نقش حاکمیتی سازمان منطقه ویژه پارس و وسعت عملکرد منطقه‌ای هسته گزینش، پیشنهاد می‌شود عنوان “هسته گزینش عسلویه” به هسته گزینش منطقه ویژه پارس تغییر کند.

اسدی تصریح کرد؛ با وجود ظرفیت های لازم در منطقه انتظار می‌رود هسته گزینش عسلویه به صورت کامل تمامی نیازهای گزینشی پارس جنوبی را برطرف نماید تا نیاز به ارجاع پرونده‌ها به مرکز به صفر برسد.

دبیر هیئت گزینش وزارت نفت نیز در این دیدار گفت؛ با توجه به تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر وزارت نفت در تلاش هستیم با همکاری همه واحدها بحث گزینش این نیروها را در ۲ ماه آینده به سرانجام برسانیم.

عسگریان افزود؛ تا کنون ۵۰۰۰ هزار نفر از نیروهای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران گزینش شده‌اند.

وی ادامه داد در گام نخست گزینش هسته عسلویه با تهیه لیست افراد نیازمند گزینش فعالیت خود را به سرعت آغاز خواهد کرد و سعی می‌شود در دوماه آینده بررسی این افراد صورت پذیرد.        

گزینش 6
گزینش 5
گزینش 4
گزینش 3
گزینش 2
گزینش 1

https://roydadnaft.ir/15464کپی شد!