جلسه کمیته مسئولیت‌های اجتماعی منطقه ویژه پارس برگزار شد

جلسه کمیته مسئولیت‌های اجتماعی با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، روسا و مدیران شورای راهبردی پتروشیمی، فرمانداران و معاونین استاندار بوشهر ظهر امروز، سه شنبه ۲۴ خرداد ماه، در سازمان منطقه ویژه پارس برگزار شد.

سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در این جلسه گفت؛ نزدیک به ۸۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در پارس جنوبی  و قریب به ۷۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیز در صنایع پایین دستی صورت پذیرفته است و می‌توان گفت کلیات عمرانی طرح توسعه آن به پایان رسیده است.

وی افزود؛ نظام مقدس جمهوری اسلامی هر آنچه در توان داشت در سایه تحریم‌های ظالمانه برای توسعه پارس جنوبی به کار بست و امروزه شاهد آن هستیم که در برداشت از این میدان مشترک از رقیب منطقه‌ای جلوتر هستیم.

اسدی ادامه داد؛ تمام سرمایه‌گذاری‌ها و تلاش‌ها برای توسعه این میدان برای آن است که بتوانیم زندگی و رفاه مناسبی برای هم‌وطنان فرآهم آوریم و باید در کنار توسعه صنعت طعم حلاوت این رفاه برای مردم منطقه نیز لمس گردد.

وی همچنین گفت؛ مدیریت منابع موجود برای اجرای طرح‌های مسئولیت اجتماعی نباید مغفول واقع شود و در این چارچوب است که می‌توان انتظارات را با منابع موجود برآورده سازیم.

کمیته مسئولیت های اجتماعی 7
کمیته مسئولیت های اجتماعی 6
کمیته مسئولیت های اجتماعی 5
کمیته مسئولیت های اجتماعی 4
کمیته مسئولیت های اجتماعی 3
کمیته مسئولیت های اجتماعی 2
کمیته مسئولیت های اجتماعی 1
https://roydadnaft.ir/15212کپی شد!