تشکیل قرارگاه جهادی مناطق نفتخیز جنوب در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در دیدار با امام جمعه امیدیه با اشاره به  فعالیت‌های این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و تشکیل قرارگاه جهادی بنا داریم با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود در رفع  نیازمندی‌ها ایفای نقش نمائیم.

مهندس علیرضا دانشی در این دیدار که روز یکشنبه(۱۵ خردادماه ۱۴۰۱)  پس از بازدید از تاسیسات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری انجام شد ضمن تسلیت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد  بیان کرد: با توجه به آغاز کار دولت سیزدهم و رویکردهای آن در جهت رفع مشکلات و تنگناها، ان‌شاءلله شاهد تحول در وضعیت کشور باشیم.

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عنوان کرد:  امیدوار هستیم با رویکردهای جدید وزیر محترم نفت و دکتر خجسته مهر  مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران شاهد نقش و سهم بیشتری در بازار انرژی باشیم.

وی با اشاره به حوزه فعالیت شرکت آغاجاری افزود: در این شرکت اقدامات خوبی در حوزه جمع‌آوری گازهای مشعل در حال انجام است و امیدوار هستیم با انجام پروژه‌های تحقیقی و پژوهشی  و همچنین استفاده از ظرفیت‌های موجود شاهد رونق در منطقه باشیم.

در ادامه، حجت الاسلام حسینی منش امام جمعه شهرستان امیدیه بیان کرد: استان خوزستان مشکلات زیادی دارد که بخشی از آن ایرادات مدیریتی است که امیدواریم با فضای جدید و تحولی که در کشور بوجود آمده شاهد ایجاد تغییرات در جامعه باشیم.

وی با تاکید بر توجه به مناطق پیرامونی تاسیسات، از انتصاب مدیرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاری قدردانی و ابراز امیدواری کرد این انتصاب آغازگر یک حرکت خوب و رو به جلو باشد.

https://roydadnaft.ir/15103کپی شد!